Kibicujcie koszykarzom AZS KPSW!

Już w poniedziałek (14 marca) o 9.30 odbędzie się Finał Wojewódzki XXXVII Akademickich Mistrzostw Polski w koszykówce mężczyzn już! Kibiców basketu zapraszamy na turniej, który odbędzie się w hali Klubu Sportowego „Astoria" (ul. Królowej Jadwigi 23)!

Organizatorem tegorocznego finału jest AZS KPSW. Turniej rozgrywany będzie według poniższego harmonogramu:

9.30 WSG Bydgoszcz - UKW Bydgoszcz

11.00 KPSW Bydgoszcz - UTP Bydgoszcz

12.30 UKW Bydgoszcz - KPSW Bydgoszcz

14.00 UTP Bydgoszcz - WSG Bydgoszcz

15.30 KPSW Bydgoszcz - WSG Bydgoszcz

17.00 UTP Bydgoszcz - UKW Bydgoszcz

Zachęcamy studentów KPSW do kibicowania naszym koszykarzom! Dptąd zawodnicy AZS KPSW wygrali wszystkie mecze półfinału grupy B i do finału awansowali razem z drużyną AZS UTP. Spotykają się w nim ze zwycięzcami grupy A - AZS WSG i AZS UKW.

W turnieju półfinałowym punkty dla naszej drużyny zdobyli: Mateusz Bierwagen (27), Rafał Klimek (14), Paweł Mróz (10), Marcin Kosicki (5), Tristian Baliński (25), Adam Szopiński (24), Dorian Szyttenholm (31), Łukasz Paul (37), Igor Trela (34).