Znów gramy Mecz Słodkich Serc!

4 grudnia (sobota) zapraszamy o godz. 16.30 do hali Zespołu Szkół nr 7 przy ul. Waryńskiego 1 (os. Błonie) na „Mecz Słodkich Serc"! To czwarta już edycja charytatywnej akcji organizowanej przez studentów Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej i koszykarzy KPSW Astoria. Liczymy, że dzięki sercom i hojności kibiców znów uda się pobić ubiegłoroczny rekord! W tym zbiórka nie ogranicza się tylko do hali sportowej, ale przenosi również do budynków KPSW. Od 4 do 6 grudnia na terenie uczelni zbieramy dary dla najbardziej potrzebujących.

Wielka zbiórka słodyczy i darów dla najuboższych odbywa się w ramach Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż dzieciom przetrwać zimę". Tym razem prezenty zbieramy podczas derbowego spotkania koszykarzy KPSW Astoria ze Sportino Inowrocław, czyli 4 grudnia 2010 (hala Zespołu Szkół nr 7, ul. Waryńskiego 1). Liczymy, że każdy kibic, który przyjdzie w sobotę na mecz przyniesie słodki podarek dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin! W tym roku, w odróżnieniu od lat poprzednich, impreza jest biletowana (bilet normalny kosztuje 8 zł, ulgowy - 5 zł).

Rok temu udało nam się uzbierać ponad 250 kilogramów słodyczy, ale także artykułów spożywczych, książek, zabawek i przyborów szkolnych. Dary powędrowały do Centrum Pomocy dla Bezdomnych Kobiet i Matek z Dziećmi oraz do dzieci ze świetlicy terapeutycznej przy szkole Podstawowej nr 62 w Bydgoszczy. Liczymy, że w tym roku kibice będą równie hojni, a dzięki temu wszystkim uda się pobić wynik z 2009 roku. W podziękowaniu nasi studenci - wolontariusze odwdzięczać się będą kibicom słodkim poczęstunkiem. To nie koniec atrakcji dla kibiców - wszystkie przerwy w meczu zarezerwowane będą dla cheerleaderek Asta Dance oraz znanych z programu „Mam Talent" tancerzy hip-hopowej grupy tanecznej „Flexi"!

Charytatywne spotkanie organizujemy w ramach Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż dzieciom przetrwać zimę". W tym roku zbiórka nie ogranicza się tylko do hali sportowej, ale przenosi również do budynków KPSW. Od 4 do 6 grudnia na terenie uczelni trwa wielka zbiórka darów dla najbardziej potrzebujących. Kosze ulokowane będę w budynkach przy ul. Piotrowskiego 12-14 i Toruńskiej 55-57 (w holach, przy głównych wejściach). Czekamy na artykuły spożywcze (o przedłużonym terminie przydatności do spożycia), przybory szkolne i papiernicze, słodycze oraz inne najpotrzebniejsze produkty. Pomysłodawcą zbiórki jest Samorząd Studencki KPSW.