Międzynarodowa oferta edukacyjna

KPSW jest Uczelnią, która organizuje szeroko zakrojone międzynarodowe inicjatywy naukowe i kulturalne, stale wzbogacając ofertę studiów dla studentów z zagranicy.

Umiędzynarodowienie jest jednym z priorytetów Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, która od lat przyjmuje studentów zagranicznych, stwarzając im komfortowe warunki do zdobywania wykształcenia oraz poznawania języka polskiego, jak i wiedzy o charakterze interkulturowym.
Uczelnia zaprasza w swoje mury studentów zagranicznych na studia wyższe magisterskie, licencjackie i inżynierskie, w ramach wymiany międzynarodowej m.in. program Erasmus+, dotyczy to też osób mieszkających w Polsce, mających obywatelstwo obce oraz na studia podyplomowe, prowadząc zajęcia w językach obcych.