V Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki - start już 30 maja!

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na V Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki. Impreza rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek, 30 maja, i potrwa do 5 czerwca.

W ofercie V Międzynarodowych Otwartych Dni Nauki można znaleźć wiele atrakcji dla osób w każdym wieku, dzieci i dorosłych - uczniów, studentów, rodziców oraz seniorów, m.in.:
- popularnonaukowe wykłady otwarte prowadzone przez wybitnych naukowców z kraju i zagranicy oraz przedstawicieli biznesu;
- interdyscyplinarne warsztaty, treningi, lekcje i zajęcia dla studentów, nauczycieli, dzieci i seniorów;
- konkursy naukowe oraz artystyczne;
- certyfikowaną ofertę dydaktyczną dla uczniów i nauczycieli (m.in. z zakresu profilaktyki społecznej, twórczości i kreatywności, nowoczesnych metod zapamiętywania i uczenia się);
- konferencje naukowe;
- imprezy interkulturowe i integracyjne, organizowane przez studentów i nauczycieli, w tym międzypokoleniowy piknik integracyjny.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny!

Celem międzynarodowych spotkań jest popularyzacja nauki, kultury i sztuki oraz wzmocnienie umiędzynarodowienia studiów. To także okazja do promocji osiągnięć naukowych KPSW i naszych partnerów.

V Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki przygotowane są wspólnie z zagranicznymi partnerami KPSW, m.in. uniwersytetami z Chin, Turcji, Ukrainy i Rosji.

Zachęcamy do zapoznania się z programem. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie MODN.