Dołącz do czirliderek Asta Dance!

Kochasz taniec i sport? Marzysz, by te dwie pasje połączyć? Nasza uczelnia daje Ci taką szansę - dołącz do zespołu czirliderek KPSW Asta Dance. Studentki trenują w ramach AZS KPSW, pod czujnym okiem Małgosi Kosickiej - instruktorki fitness i tańca nowoczesnego. Kontakt e-mail: golka12@interia.pl lub tel. 888 817-401.

Asta Dance to grupa ambitnych i wysportowanych studentek Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej. Podczas swoich występów dzielnie wspierają koszykarzy KPSW Astoria, biorą udział w zawodach i pokazach tanecznych oraz uświetniają imprezy uczelniane, jak targi edukacyjne, dni otwarte, juwenalia, kulturalia. Obecnie grupę czirliderek stanowią: Maja Knapik, Klaudia Welke, Agata Kwiatkowska, Sylwia Przybylska, Marta Jankowska, Edyta Jurkowska i Paulina Pióra.