Nabór na prawo rozpoczęty

Zapraszamy na studia w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej na kierunku prawo. Jesteśmy jedyną uczelnią niepubliczną, która prowadzi kształcenie na tym kierunku!

Nabór kandydatów już się rozpoczął. Szczegółowych informacji udziela Biuro Rekrutacji przy ul. Piotrowskiego 12-14, tel. 52 322 03 22 lub rekrutacja@kpsw.edu.pl

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy otrzymała zgodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie jednolitych studiów magisterskich na kierunku PRAWO. Jesteśmy tym samym jedyną uczelnią niepubliczną w regionie i drugim niepaństwowym ośrodkiem w północnej Polsce, który spełnił niezwykle trudne wymagania stawiane przez ministerstwo przy otwieraniu tego typu studiów.
Nabór śródroczny na prawo już się rozpoczął. Zajęcia odbywać się będą od marca 2011.

Kandydatów zapraszamy również na pozostałe kierunki studiów w KPSW, w tym także na najnowsze w naszej ofercie:

• dziennikarstwo i komunikację społeczną
  • informatykę
  • pracę socjalną