Przedstawiciele KPSW wzięli udział w VII Ogólnopolskiej konferencji naukowej: „WIEŚ I ROLNICTWO W PROCESIE ZMIAN”

Z przyjemnością informujemy, iż przedstawiciele Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy wzięli udział w VII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej: „WIEŚ I ROLNICTWO W PROCESIE ZMIAN” organizowanej przez Uniwersytet Opolski, która odbyła się w dniach 22-23 maja 2018 roku w Kamieniu Śląskim.

Dyrektor Instytutu Nauk Ekonomicznych KPSW - dr Roman Sass, prof. nadzw. KPSW wygłosił referat pt. "Wpływ wielkości nakładów inwestycyjnych na potencjał produkcyjny i efektywność gospodarstw rolnych w podregionie bydgoskim".
Z kolei dr Maryla Bieniek-Majka - członek Instytutu Nauk  Ekonomicznych KPSW, wygłosiła wpsólnie z dr hab. Anna Matuszczak, prof. nadzw. UEP, referat pt. "Integracja pozioma na rynku owoców i warzyw  w Polsce po 2004 roku".