KPSW to najchętniej wybierana uczelnia w Bydgoszczy!

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa jest najchętniej wybieraną przez kandydatów uczelnią niepubliczną w Bydgoszczy - wynika z najnowszego Raportu „Perspektyw". W roku akademickim 2009/2010 na studiach licencjackich i magisterskich w systemie stacjonaranym i niestacjonarnym naukę w KPSW rozpoczęło 2482 studentów pierwszego rocznika. To pozwoliło uplasować się naszej uczelni na pierwszym miejscu w Bydgoszczy i 9. pozycji w kraju! Przypomnijmy, że uwzględniając nabór śródroczny, liczba nowych żaków sięgnęła blisko 2700!

Nowy rok akademicki także zapowiada się obiecująco. Kandydaci codziennie szturmują Biuro Rekrutacji KPSW, by złożyć podanie i dokumenty. Zainteresowanych nie brakuje na studia humanistyczne, ekonomiczne i inżynierskie. Niezdecydowanym przypominamy, że do wyboru mają szereg atrakcyjnych kierunków oraz specjalności, dzięki którym staną się konkurencyjni na coraz bardziej wymagającym rynku pracy.

Jak do nas dotrzeć?

• Biuro Rekrutacji KPSW mieści się przy ul. M. Piotrowskiego 12-14 w Bydgoszczy, tel. 52 322 03 22, 52 322 04 04, 500 149 149
  • Pracownicy Biura czekają na kandydatów od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00 i w soboty w godz. 8.00-14.00
  • Więcej także w zakładce - DLA KANDYTARA/REKRUTACJA
  • Wpisowe - 0zł
  • Opłata rekrutacyjna - 0 zł (do 31 sierpnia)

Co możesz studiować w KPSW?

studia magisterskie na kierunkach

• ADMINISTRACJA (Specjalności: Administracja publiczna, Administracja samorządowa, Administracja skarbowa, Bezpieczeństwo publiczne)
  • PEDAGOGIKA (Specjalności: Resocjalizacja, Animacja i zarządzanie kulturą, Animacja i zarządzanie w sporcie, Pedagogika rewalidacyjna - oligofrenopedagogika, Gerontologia pedagogiczna, Pedagogika ogólna, Pedagogika opiekuńcza, Doradztwo zawodowe i poradnictwo karier, Psychopedagogika, Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, Wychowanie obronne)

studia licencjackie na kierunkach