Spotkanie organizatorów Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

8 stycznia 2020 w murach Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy odbyło się spotkanie noworoczne organizatorów Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej.

KPSW od lat czynnie włącza się w organizację wydarzenia, na Uczelni odbywają się wykłady, sympozja oraz konferencje. Noworoczne spotkanie było nie tylko okazją do podsumowania  XXXVIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej, ale również złożenia życzeń na Nowy Rok 2020 oraz podzielenia się opłatkiem. W trakcie spotkanie goście mieli okazję wysłuchać programu artystycznego przygotowanego przez reprezentację Teatru Form Różnych "Nasza Klasa" Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy oraz koncertu kolęd w wykonaniu dzieci z bydgoskiego Pałacu Młodzieży.