Staże na najwyższym szczeblu

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego ogłasza nabór studentów do III edycji Wakacyjnych Staży Studenckich pod Patronatem Honorowym Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Oferta kierowana jest przede wszystkim do studentów stosunków międzynarodowych i administracji. Termin przesyłania aplikacji upływa 18 kwietnia.

Program Wakacyjnych Staży Studenckich skierowany jest do studentów uczelni publicznych i niepublicznych, którzy są na/po trzecim roku studiów, ale nie ukończyli jeszcze 26 roku życia. WSS są okazją dla młodych, ambitnych ludzi pragnących pogłębić swoją wiedzę z zakresu stosunków międzynarodowych, spraw wewnętrznych, obronności, administracji i komunikacji społecznej. Praktyka w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego ma stanowić szansę odbycia stażu na wysokim szczeblu administracyjnym i pomóc w dalszej karierze zawodowej.

Wakacyjne Staże Studenckie odbywać się będą od lipca do września 2010. Termin przesyłania aplikacji upływa 18 kwietnia 2010 r. Szczegóły na www.bbn.gov.pl