Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Wizyta w Mersin w Turcji

Od 10 do 17 lipca 2019 roku trwa wizyta delegacji KPSW w Çağ Üniversitesi, z którym od kilku lat współpracuje Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Studia doktoranckie w Katanii

Możliwość podjęcia studiów doktoranckich przez studentów KPSW na jednym z najstarszych uniwersytetów na świecie to efekt ustaleń z wizyty przedstawicieli KPSW na Uniwersytecie w Katanii i nawiązania ścisłej współpracy z tamtejszym Wydziałem Prawa.

Czytaj więcej...

KPSW na Uniwersytecie w Katanii

Przedstawiciele Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy na początku czerwca odbyli wizytę w jednej z najstarszych włoskich uczelni, Uniwersytecie  w Katanii. Program wizyty był niezwykle bogaty.

Czytaj więcej...

ZAPROSZENIE NA DYPLOMATORIUM

JM Rektor, Senat Uczelni i Dziekani Wydziału Nauk Społecznych i Filologicznych, Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii oraz Wydziału Technicznego zapraszają na Dyplomatorium Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Zapisz się i zyskaj

Nie płać wpisowego i opłaty rekrutacyjnej, a dodatkowo otrzymasz bon edukacyjny na studia podyplomowe. Absolwenci KPSW dodatkowo otrzymają zniżkę w czesnym! Zdecyduj się już teraz i zyskaj do 1410 zł!

Czytaj więcej...

Studia magisterskie - budownictwo

Dla absolwentów 3,5-letnich studiów inżynierskich na kierunku budownictwo mamy 1,5 roczne magisterskie. Do biura rekrutacji i rejestracji on-line zapraszamy juz dziś!

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl