Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Zalety dodatkowych kursów

Jeśli zastanawiasz się, jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, rozważ udział w szkoleniach. Zdobędziesz nowe kwalifikacje i umiejętności, poszerzysz swoją wiedzę, poznasz branżowe trendy.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na webinarium!

 Zapraszamy na webinarium Urzędu Patentowego RP z udziałem dr. Dariusza Kuberskiego, prokuratorem byłej Prokuratury Generalnej, adiunktem KPSW w Bydgoszczy nt.:

„Wybrane zagadnienia zmian w ustawie Prawo własności przemysłowej i ich wpływ na zakres ochrony znaków towarowych i wzorów przemysłowych”

Czytaj więcej...

100-lecie urodzin św. Jana Pawła II

Wadowice – małe polskie miasto – to tam 100 lat temu, 18 maja urodził się Karol Wojtyła - arcybiskup metropolita krakowski, biskup Rzymu, papież Jan Paweł II, filozof, poeta, święty Kościoła katolickiego, największy z Polaków w dziejach naszej Ojczyzny. 
Nie możemy zgromadzić się na Uczelni, aby upamiętnić 100. urodziny naszego Rodaka, Patrona województwa kujawsko-pomorskiego, mimo że bardzo byśmy tego chcieli, nie możemy jeszcze raz wsłuchać się w Jego słowa: „Uniwersytecie! Służ Prawdzie! Jeżeli służysz Prawdzie – służysz Wolności. Wyzwalaniu Człowieka i Narodu. Służysz Życiu!"

Czytaj więcej...

Rekrutacja na studia I i II stopnia na KPSW

Rekrutacja na studia I i II stopnia ruszyła. Wybierz kierunek dla siebie i zostań studentem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Nie płać wpisowego i opłaty rekrutacyjnej, a dodatkowo otrzymasz bon edukacyjny na studia podyplomowe. Absolwenci KPSW otrzymają zniżkę w czesnym! Zdecyduj się już teraz i zyskaj do 885zł

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl