Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

KPSW dostęp do Systemu Informacji Prawnej Legalis

 Szanowni Wykładowcy,

Drodzy Studenci Prawa i Administracji,

wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji, tym samym służąc pomocą w pracy i nauce zdalnej, wraz z Wydawnictwem C.H. Beck, z którym współpracujemy od lat, umożliwiamy Państwu dostęp do Systemu Informacji Prawnej Legalis. 

Czytaj więcej...

E-booki w służbie nauki

Ostatnie tygodnie diametralnie zmieniły naszą rzeczywistość. Rewolucja nie ominęła świata nauki. Z dnia na dzień funkcjonowanie uniwersytetów i instytucji badawczych przeniosło się do przestrzeni wirtualnej. Środowisko akademickie, naukowe straciło swobodę dostępu do zasobów bibliotecznych, laboratoriów, sal wykładowych. Biblioteka KPSW przyłącza się do akcji "E-booki w służbie nauki".

Czytaj więcej...

Akcja #zostanwdomu cz. 3

W ostatnich tygodniach czas spędzany w domach udowadnia nam, że XXI wiek nie zna ograniczeń. W trosce o bezpieczeństwo odwołano wszystkie imprezy kulturalne, jednak wiele instytucji nie traci kontaktu ze swoimi widzami. Teatry zapraszają do oglądania spektakli online.

Czytaj więcej...

Działalność Kliniki Prawa KPSW

Szanownych Klientów Kliniki Prawa uprzejmie informujemy, iż w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju i związanym z tym zawieszeniem działalności dydaktycznej na Uczelniach, jednocześnie zawieszone zostają na ten czas dyżury Kliniki Prawa.
 

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl