Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Bezpłatne porady prawne

Klinika Prawa zaprasza mieszkańców miasta i okolic do korzystania z bezpłatnych porad prawnych. Dyżury odbywają się w pokoju 105 A w kampusie KPSW przy ul. Toruńskiej 55.

Czytaj więcej...

Kompetencje miękkie, ich rola w pracy zawodowej

Efektywna współpraca z zespołem, kreatywność, komunikatywność – rekruterzy zwracają uwagę nie tylko na wiedzę i doświadczenie, ale też na cechy osobowości kandydata. Stale rośnie znaczenie kompetencji miękkich, czyli uniwersalnych umiejętności personalno-społecznych.
 

Czytaj więcej...

Współpraca z Uniwersytetem w Gruzji

W pierwszej połowie maja, przedstawiciel Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, ks. dr Mariusz Kuciński, prof. KPSW złożył wizytę na Sulkhan-Saba Orbeliani Teaching University w Tbilisi.

Czytaj więcej...

Konkurs Verba Veritatis

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Akademia Leona Koźmińskiego ogłaszają XIV edycję KONKURSU VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu.

Czytaj więcej...

Porady pracuj.pl

Wraz z portalem pracuj.pl rozpoczynamy cykl artykułów, których tematyka będzie nawiązywać do rekrutacji pracowników, obecnych trendów jakie panują na rynku pracodawców, umiejętności jakie powinien posiadać potencjalny pracownik.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl