Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Studia doktoranckie w Katanii

Możliwość podjęcia studiów doktoranckich przez studentów KPSW na jednym z najstarszych uniwersytetów na świecie to efekt ustaleń z wizyty przedstawicieli KPSW na Uniwersytecie w Katanii i nawiązania ścisłej współpracy z tamtejszym Wydziałem Prawa.

Czytaj więcej...

KPSW na Uniwersytecie w Katanii

Przedstawiciele Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy na początku czerwca odbyli wizytę w jednej z najstarszych włoskich uczelni, Uniwersytecie  w Katanii. Program wizyty był niezwykle bogaty.

Czytaj więcej...

ZAPROSZENIE NA DYPLOMATORIUM

JM Rektor, Senat Uczelni i Dziekani Wydziału Nauk Społecznych i Filologicznych, Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii oraz Wydziału Technicznego zapraszają na Dyplomatorium Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Studia magisterskie - budownictwo

Dla absolwentów 3,5-letnich studiów inżynierskich na kierunku budownictwo mamy 1,5 roczne magisterskie. Do biura rekrutacji i rejestracji on-line zapraszamy juz dziś!

Czytaj więcej...

Triathlon i utrudnienia w ruchu

W pierwszy weekend lipca (6-7) odbędzie się  impreza triathlonowa w Polsce - Enea Bydgoszcz Triathlon. Należy spodziewać się utrudnień w ruchu oraz czasowego zakazu parkowania w rejonie Starego Miasta.

Czytaj więcej...

Kadra KPSW na IAMO Forum 2019

W Halle (Saale) w Niemczech 26–28 czerwca 2019 roku odbywała się konferencja  organizowana przez Leibniz Institute of Agricultural Development in Transition Economies, poświęcona małym gospodarstwom w okresie przejściowym. Kujawsko-Pomorską Szkołę Wyższą reprezentowała dr Maryla Bieniek-Majka, członek Instytutu Nauk Ekonomicznych KPSW.

Czytaj więcej...

Inteligentna wieś, konkurs

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa PAN oraz Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zapraszają do konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu rozwoju obszarów wiejskich.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl