Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Kongres "Jeden Świat - Wiele Kultur"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Kongresie „Jeden Świat - Wiele Kultur”, który odbędzie się w dniach 25-26 października 2018 r. w siedzibie Kujawsko - Pomorskiej  Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. W ramach Kongresu odbędzie się IX Międzynarodowa Konferencja Interdyscyplinarna pod nazwą „Polska w obliczu 100-lecia niepodległości” oraz siedem konferencji tematycznych.


 

Czytaj więcej...

Rekrutacja KPSW 2018/2019

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy  prowadzi nabór na studia pierwszego i drugiego stopnia na  wszystkie kierunki.


Zapraszamy do kontaktu z Biurem Rekrutacji:
pokój 3B (parter) w budynku B

ul. Toruńska 55-57, Bydgoszcz 85-023
tel. 52 322 0 322 lub tel. kom. 500 149 149
mail: rekrutacja@kpsw.edu.pl 

Sprawdź kierunki i zapisz się: srs.kpsw.edu.pl/ 

Czytaj więcej...

FORUM-SEMINARIUM GEODETÓW JUŻ ZA NAMI!

14 kwietnia 2018 r. w murach naszej uczelni odbyło się „Forum Geodezyjne" organizowane przez Wydział Techniczny Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy we współpracy ze Stowarzyszeniem Geodetów Polskich - oddział w Bydgoszczy oraz Kujawsko-Pomorskim Wojewódzkim Inspektoratem Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego. 

Czytaj więcej...

Pogotowie podatkowe - Bezpłatne konsultacje

Jeśli jesteś osobą fizyczną, nie prowadzisz działalności gospodarczej i potrzebujesz pomocy przy wypełnieniu PIT - a,  to zapraszamy do Kujawsko - Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Studenci prawa i admnistarcji skupieni w "Klinice Prawa" działającej na uczelni do końca kwietnia br. prowadzą bezpłatne konsultacje w zakresie pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2017 rok.

Czytaj więcej...

18 edycja Nagród Naukowych POLITYKI

Fundacja Tygodnika POLITYKA od 2001 roku prowadzi akcję stypendialną skierowaną  do młodych zdolnych ludzi nauki. Aktualnie ruszyła kolejna 18. edycja Nagród Naukowych POLITYKI. Do niedzieli 17 czerwca 2018 r. na stronie www.polityka.pl/stypendia dostępny będzie formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie jest warukiem przystąpienia do konkursu.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl