Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Komunikat Prezydenta KPSW

Prezydent KPSW wydał komunikat w sprawie wprowadzenia czasowego ograniczenia funkcjonowania osób i pracowników na terenie Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Studia na próbę – ODWOŁANE!!!

W związku z zaleceniami Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Zarządzeniem Rektora Nr 13/2020 z dnia 11 marca 2020 roku ws. odwołania zajęć dydaktycznych w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19 (SARS CoV-2) informujemy, że zaplanowane w tym terminie „Studia na próbę” zostają odwołane.

Projekt strategii rozwoju Bydgoszczy 2030

10 marca 2020 roku odbyło się spotkanie Zespołów Roboczych Społeczeństwo, Gospodarka, Środowisko, podczas którego podsumowano wyniki konsultacji społecznych projektu aktualizowanego dokumentu strategii rozwoju miasta.

Czytaj więcej...

Zarządzenie Rektora KPSW

W związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 (SARS CoV-2) Rektor Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy wprowadza Zarządzenie obowiązujące od  12 do  25 marca 2020 roku.

Czytaj więcej...

Komunikat Polskiej Komisji Akredytacyjnej

 W związku z decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie zawieszenia zajęć dydaktycznych w terminie od 12 do 25 marca br., której treść została opublikowana 11 marca pod niniejszym linkiem, Polska Komisja Akredytacyjna zawiesza do odwołania wizytacje zaplanowane w związku z postępowaniami w sprawie oceny programowej.

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl