Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

Absolwenci KPSW odebrali dyplomy

16 grudnia 2016 r. w Auditorium Maximum Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej odbyło Dyplomatorium Wydziału Nauk Społecznych i Filologicznych, Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii oraz Wydziału Technicznego. 

Czytaj więcej...

Habilitacja dr Janiny Kotlińskiej

Miło nam poinformować, że  Rada Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu nadała Pani dr Janinie Kotlińskiej stopień naukowy doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse.

Serdecznie gratulujemy!

KPSW na jubileuszu 70-lecia Zawiszy Bydgoszcz

8 grudnia br. odbyła się Gala z okazji 70-lecia Cywilno-Wojskowego Związku Sportowego Zawisza Bydgoszcz. Kujawsko-Pomorską Szkołę Wyższą podczas uroczystości reprezentowała JM Rektor prof. KPSW, dr Helena Czakowska. Uczelnia została wyróżniona okolicznościową statuetką jubileuszową za wieloletnią współpracę ze Stowarzyszeniem Sportów Wodnych WKS Zawisza – Sekcją kajakową.

Czytaj więcej...

Przedstawiciele KPSW z wizytą w Watykanie

W dniach 24-26 listopada br. przedstawiciele Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy wzięli udział w Sympozjum naukowym „Eschatologia: analiza i perspektywy” zorganizowanym na Uniwersytecie Santa Croce w Rzymie przy współpracy Watykańskiej Fundacji Józef Ratzinger-Benedykt XVI oraz w uroczystym wręczeniu Nagród Ratzingera, które odbyło się 26 listopada w Watykanie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Dyplomatorium!

rzut

JM Rektor, Senat Uczelni i Dziekani Wydziału Nauk Społecznych i Filologicznych, Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii oraz Wydziału Technicznego serdecznie zapraszają na Dyplomatorium Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, które odbędzie się 16 grudnia br. (piątek) o godz. 16:00 w Auditorium Maximum (Budynek A, ul. Toruńska 55-57 w Bydgoszczy).

Czytaj więcej...

Delegacja KPSW w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim

8 grudnia br. Prezydent KPSW z delegacją odbyli wizytę w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II (KUL) związaną z 98. rocznicą powstania Uczelni oraz nadaniem tytułu Deo et Patriae deditus KUL prof. KPSW, dr hab. Alicji Grześkowiak.

Czytaj więcej...

KPSW na Targach Edukacyjnych w Mogilnie

Już jutro, tj. 9 grudnia br. w godz. 9.00-13.00 przedstawiciele naszej Uczelni wezmą udział w Targach Edukacyjnych "Mój start w przyszłość" w Zespole Szkół w Mogilnie.

Celem tego przedsięwzięcia jest zapoznanie młodzieży z ofertami edukacyjnymi szkół i uczelni wyższych z regionu.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

 

Prezes CWZS Zawisza Bydgoszcz z wizytą w KPSW

6 grudnia br. w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej gościł Prezes CWZS Zawisza Bydgoszcz Waldemar Keister. Podczas spotkania z JM Rektor prof. KPSW, dr Heleną Czakowską omawiane były bieżące sprawy dotyczące wzajemnej współpracy oraz roli nauki i sportu w rozwoju człowieka.
 

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl