Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Wizyta KPSW w Rumunii

W dniach 18-21 czerwca br. reprezentacja Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy odwiedza zaprzyjaźniony 1 Decembrie 1918 University w rumuńskiej Alba Iulia.

Czytaj więcej...

Ranking Gazety Prawnej docenił WPAiE

Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy zajął bardzo wysokie 5 miejsce w Polsce w kategorii uczelnie niepubliczne w XIII Rankingu Wydziałów Prawa.

Czytaj więcej...

Kobieta - wczoraj, dziś i jutro

Przedstawicielkom płci pięknej, na przestrzeni XIX, XX i XXI wieku, poświęcona była Konferencja Międzypokoleniowa zorganizowana przez Wydział Nauk Społecznych i Filologicznych Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy 15 czerwca 2019 r.

Czytaj więcej...

Ranking Szkół Wyższych PERSPEKTYWY 2019

W tegorocznym rankingu Szkół Wyższych PERSPEKTYWY 2019 Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy awansowała w skali ogólnopolskiej. W 2019 roku KPSW zajmuje 18 miejsce w Polsce wśród uczelni niepublicznych, co jest najlepszym wynikiem w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Kobieta – wczoraj, dziś i jutro

15 czerwca Wydział Nauk Społecznych i Filologicznych KPSW zaprasza na Konferencję pt. „Kobieta – wczoraj, dziś i jutro”. Prezentujemy Ramowy program Konferencji Międzypokoleniowej.

Czytaj więcej...

Nauki ekonomiczne dla agrobiznesu i obszarów wiejskich

6-7 czerwca 2019 odbyła się II Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Nauki ekonomiczne dla agrobiznesu i obszarów wiejskich” zorganizowana przez Wydział Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. KPSW reprezentowała dr Maryla Bieniek-Majka

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl