Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Ministerstwo Nauki zawiesza zajęcia dydaktyczne na uczelniach do 25 marca

W związku ze wzrostem ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2 oraz kolejnymi przypadkami zachorowań na COVID-19 w Polsce wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin - po rekomendacji Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego - zdecydował o wprowadzeniu działań profilaktycznych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się tego wirusa, a przez to zmniejszających ryzyko epidemii.

Czytaj więcej...

Informacje o podjętych działaniach

Szanowni Państwo, wszelkie informacje dotyczące sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 będą niezwłocznie publikowane na stronie internetowej wg komunikatów Rektora. Prosimy o zachowanie spokoju, Uczelnia na bieżąco reaguje na zmieniającą się sytuację.

Komunikat Rektora KPSW ws. rozprzestrzeniania się koronawirusa

Rektor Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy wobec napływających informacji o rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz zgodnie z rekomendacją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego wydał komunikat w sprawie koronawirusa COVID-19 (SARS CoV-2). Treść komunikatu:

Czytaj więcej...

Komunikat MNiSW

 Rekomendacja Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2.

Czytaj więcej...

Młodzi sportowcy z medalami!

Przedszkolne Bursztynek, placówka działająca pod patronatem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, z medalami z Bydgoskiej Olimpiady Przedszkolaków. 

Czytaj więcej...

Drzwi Otwarte na KPSW!

Wypróbuj Studia na próbę na Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy. Uczelnia zaprasza na Drzwi Otwarte 20.03.2020.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl