Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

WYKŁAD Prof. Maria G. Ioannides

27 października 2017 r. o godz. 10.00 odbędzie się w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy wykład Prof. Maria G. Ioannides,
National Technical University of Athens, Greece Tematem wykładu jest: "Emerging smart technologies for sustainable energy and internet of things".
 
 
 

Czytaj więcej...

Instytut Prawa KPSW uzyskał kategorię naukową B

KPSW jedyną uczelnią niepubliczną w województwie kujawsko-pomorskim, której jednostka naukowa uzyskała kategorię naukową B!

Z przyjemnością informujemy, iż Instytut Prawa Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy uzyskał kategorię naukową B, jako jedyna jednostka naukowa w sektorze uczelni niepublicznych w województwie kujawsko-pomorskim.
 

Czytaj więcej...

Ruszyły zapisy na wyjazdy zagraniczne na rok akademicki 2017/2018

Zapraszamy do udziału w Programie Erasmus+ - jednego z największych programów edukacyjnych i kulturowych. Skorzystaj z wyśmienitej możliwości otrzymania doświadczenia życia w krajach Europy, zapoznania się z wieloma kulturami, polepszenia umiejętności językowych i otrzymania wiedzy we własnej dziedzinie i specjalizacji.

 

Czytaj więcej...

Zapisz się na studia w październiku!

Mamy dobrą informację dla osób, które jeszcze nie złożyły dokumentów. Biuro Rekrutacji czynne będzie w październiku. Każdy kto złoży komplet dokumentów do 31 października może skorzystać z promocji, dzięki której zyska nawet 1410 zł. Przypominamy także o możliwości zdobycia dwóch dyplomów.

Czytaj więcej...

Nabór na kierunek Praca Socjalna nadal trwa!

Miło nam poinformować, że kierunek Praca Socjalna cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony kandydatów podczas rekrutacji na studia 2017/2018. 
W związku z tym przedłużamy zapisy na ostatnie miejsca na studia licencjanckie do 31 października! Dołącz do grona studentów KPSW i zapisz się już dziś!

Czytaj więcej...

Profesor Jacek Pyżalski w KPSW

10 października br. w Auditorium Maximum Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy odbyło się seminarium warsztatowe z zakresu dobrych praktyk pt. "Jak motywować niezmotywowanych w procesie edukacyjno-wychowawczym", które prowadził profesor Jacek Pyżalski, doktor habilitowany nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki i profesor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Organizatorem spotkania było Centrum Kształcenia Podyplomowego i Ustawicznego KPSW. 

Czytaj więcej...

ZAINAUGUROWALIŚMY ROK AKADEMICKI 2017/2018!

7 października w murach Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy zabrzmiał studencki hymn radości - Gaudeamus Igitur! Oficjalna część Inauguracji Roku Akademickiego 2017/2018 rozpoczęła się o godz. 12.00 w Auditorium Maximum w głównej siedzibie Uczelni przy ul. Toruńskiej 55-57 i była transmitowana na żywo.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl