Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Konkurs StRuNa 2019

Celem konkursu jest nagrodzenia studentów i doktorantów, którzy zespołowo zrealizowali najciekawsze projekty naukowe. Ponadto uhonorowani zostaną opiekunowie naukowi i twórcy podmiotów rozpoczynających aktywność naukową. Zgłoszenia do 20.10.2019 r.

Czytaj więcej...

Weź udział w Pracowni Liderów Prawa!

Pracownia Liderów Prawa to nowoczesna forma kształcenia przyszłych prawniczych elit. Biorąc udział w programie masz możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez cenionych wykładowców, praktyków i trenerów.

Czytaj więcej...

4 FUTURE DAY – DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA I INŻYNIERA

Już 21 października 2019 r. od godziny 9:00 w Warszawie, w Multikinie Złote Tarasy, odbędą się ogólnopolskie bezpłatne warsztaty  4FUTUREDAY – Dzień Młodego Architekta i Młodego Inżyniera. Całodniowe warsztaty przeznaczone są dla studentów oraz absolwentów uczelni technicznych wiążących swoją przyszłość z budownictwem lub architekturą.

Czytaj więcej...

Klinika Prawa dla mieszkańców!

1 października 2019 odbył się pierwszy dyżur Kliniki Prawa KPSW w gmachu Sądu Okręgowego w Bydgoszczy! Studenci Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy z kierunków Prawo oraz Administracja bezpłatnie udzielają porad prawnych.

Czytaj więcej...

Zmarł dr Kornel Morawiecki

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że 30 września 2019 odszedł od nas dr Kornel Morawiecki, założyciel i przewodniczący Solidarności Walczącej, poseł na Sejm VIII kadencji, marszałek senior.

Czytaj więcej...

5 elementów, które warto zamieścić w CV

Dobrze napisany życiorys zaowocuje zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną i zwiększy szansę na zatrudnienie w wybranej firmie. Potencjalnego pracodawcę z pewnością zainteresuje opis doświadczenia zawodowego, największe osiągnięcia kandydata i krótkie podsumowanie na temat celów.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl