Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

Sukces Martina Brzezińskiego!

Miło nam poinformować, że Martin Brzeziński, nasz student kierunku Prawo, odniósł kolejny sukces w swej karierze sportowej - został srebrnym medalistą Mistrzostw Europy w kajakarstwie w konkurencji  K-4 1000 m. W roku ubiegłym Martin Brzeziński zdobył złoty medal akademickich mistrzostw świata w K-4 500 m i medal brązowy na Mistrzostwach Europy w  K-4 1000 m.

Czytaj więcej...

Nominacja dyrektorska dla Prof. KPSW, Ks. dr. Mariusza Kucińskiego

Z ogromną radością i dumą informujemy, że Fundacja Watykańska J. Ratzingera – Benedykta XVI przedłużyła nominację Dyrektora Centrum Studiów Ratzingera w Bydgoszczy dla prof. KPSW, Ks. dr. Mariusza Kucińskiego na okres kolejnych pięciu lat. Przedłużając nominację Rada Fundacji wzięła pod uwagę m.in. różnorodną działalność Centrum Studiów Ratzingera w minionych latach oraz publikacje, które zostały wydane w ostatnim czasie.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na obchody 73. Rocznicy Powstania Warszawskiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w obchodach 73. Rocznicy Powstania Warszawskiego, bedącego symbolem pełnej poświęcenia walki o wolność w 1944 roku.
Uroczystość odbędzie się 1 sierpnia 2017.
W programie:
godz. 15.30 - Msza św. w Kościele Garnizonowym pw. NMP Królowej Pokoju
godz. 17.30 - Uroczystość pod Pomnikiem Powstania Warszawskiego (u zbiegu ul. Gdańskiej i Czerkaskiej): powitanie, wystąpienia okolicznościowe, złożenie kwiatów

Władze miasta Bydgoszczy uprzejmie proszą o obecność pocztów sztandarowych.

Zapraszamy na Turniej Rycerski w Golubiu-Dobrzyniu

 W niedzielę, tj. 9 lipca br. Sekcja Promocji KPSW weźmie udział w 41. Wielkim Międzynarodowym Turnieju Rycerskim na Zamku w Golubiu-Dobrzyniu. W programie wydarzenia m. in. finał turnieju kuszniczego i łuczniczego, turniej młodych rycerzy, pokaz Chorągwi Husarskiej, międzynarodowy turniej konny i wiele innych. Szczegółowe informacje tutaj. 
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Wyjazdy zagraniczne w roku akademickim 2017/2018

Ruszyły zapisy na wyjazdy zagraniczne w roku akademickim 2017/2018!
Zapraszamy do udziału w Programie Erasmus+, jednym z największych programów edukacyjnych i kulturowych. Skorzystaj ze znakomitej możliwości zdobycia doświadczenia w kraju Europy, zapoznania się z inną kulturą, udoskonalenia umiejętności językowych, otrzymania wiedzy w wybranej dziedzinie i specjalizacji.

Czytaj więcej...

Informacje na temat stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2017/2018

Uprzejmie informujemy, że studenci zainteresowani ubieganiem się o stypendium ministra za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne, sportowe na rok akademicki 2017/2018 mogą rozpocząć zgłaszanie wniosków ze swoją kandydaturą. Szczegóły dotyczące warunków ubiegania się i przyznawania tego stypendium oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (tutaj). 

Kondolencje

 Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp.
Jadwigi Kolińskiej

wieloletniego nauczyciela
Zespołu Szkół Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kształcenia w Bydgoszczy


Rodzinie oraz Najbliższym składamy szczere wyrazy współczucia

 
Zarząd i pracownicy Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kształcenia 
oraz
Rektor, Prezydent i Społeczność Akademicka
Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy
 

Czytaj więcej...

Komunikat

Uwaga!

Uprzejmie informujemy, że 8 lipca br. (sobota) w godz. 8.00-13.00 i 9 lipca br. (niedziela) w godz. 8.00-16.00 droga dojazdowa do kampusu Uczelni przy ul. Toruńskiej może być utrudniona lub nieprzejezdna. Komplikacje komunikacyjne spowodowane są organizacją  zawodów triathlonowych Enea Bydgoszcz Triathlon, których trasa przebiega w obrębie budynku KPSW.
Przepraszamy!

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl