Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

X Edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

W dniach 13-19 listopada odbędzie się jubileuszowa X edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Pragniemy poinformować, iż kolejny rok Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa będzie brała udział w organizacji tego wydarzenia, które będzie odbywać się na terenie Uczelni.

Czytaj więcej...

Nabór na kierunku Pedagogika cieszył się dużym powodzeniem

Miło nam poinformować, że kierunek Pedagogika w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy cieszył się ogromną popularnością podczas rekrutacji w roku akademickim 2017/2018.
Najchętniej wybieranymi specjalnościami są:
- Resocjalizacją z pedagogiką penitencjarną
- Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna,
- Psychopedagogika,
- Pedagogika rewalidacyjna - oligofrenopedagogika.

Więcej informacji udzielamy w Biurze Rekrutacji pod nr tel. 52 322 0 322 lub kom. 500 149 149

Wojewódzkie obchody Narodowego Święta Niepodległości

Dnia 11 listopada br. o godz. 11:00 rozpoczną się wojewódzkie obchody Narodowego Święta Niepodległości.
W programie:
11:00 - Msza św. w intencji Ojczyzny celebrowana przez J. E ks. Biskupa Jana Tyrawę, Ordynariusza Diecezji Bydgoskiej w Katedrze Bydgoskiej pw. św. Marcina i Mikołaja;
 

Czytaj więcej...

Drugi dzień Kongresu Jeden świat - wiele kultur

Za nami drugi dzień Kongresu "Jeden świat - wiele kultur" (27.10.2017), który obfitował w rozmaite wydarzenia nie tylko o charakterze naukowym. Odbyło się siedem paralelnych, tematycznych konferencji krajowych oraz wiele imprez towarzyszących, które w myśl wspólnego hasła "Od juniora do seniora" skierowane zostały do osób w każdym wieku.

Czytaj więcej...

Inauguracja Kongresu Jeden świat - wiele kultur 2017

26 października br. po raz ósmy zainaugurowaliśmy Międzynarodową Konferencję Interdyscyplinarną w ramach Kongresu „Jeden świat – wiele kultur”. Myślą przewodnią tegorocznego spotkania naukowego był „Dialog wielokulturowości i prawda”. Ta inicjatywa, która już na stałe wpisała się w kalendarz imprez naukowych naszego regionu, to efekt wieloletniej współpracy z Fundacją Watykańską Joseph Ratzinger – Benedykt XVI, Urzędem Marszałkowskim oraz Urzędem Miasta Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na WYKŁAD KRZYSZTOFA KARONIA pod tytułem

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wykład Krzysztofa Karonia pod tytułem "O ISTOCIE MARKSIZMU. OD REWOLUCJI ZBROJNEJ DO REWOLUCJI KULTUROWEJ". Spotkanie odbędzie się 20 PAŹDZIERNIKA (piątek) o godzinie 19.00 w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Bydgoszczy (ul. Grodzka 18). Krzysztof Karoń (1955) jest autorem witryny internetowej poświęconej historii kultury i sztuki oraz tekstów "Infantylizm krytyczny" i "Historia marksizmu" opublikowanych na łamach dwumiesięcznika "Arcana".

WYKŁAD Prof. Maria G. Ioannides

27 października 2017 r. o godz. 10.00 odbędzie się w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy wykład Prof. Maria G. Ioannides,
National Technical University of Athens, Greece Tematem wykładu jest: "Emerging smart technologies for sustainable energy and internet of things".
 
 
 

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl