Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

Odwołany dyżur Kliniki Prawa!

Uprzejmie informujemy,  że dyżur Kliniki Prawa KPSW w dniu 19.01.br. (czwartek) został odwołany!
Przepraszamy!

Pogotowie Podatkowe - co i jak z PIT-em za 2016 rok? Bezpłatne konsultacje!

Pogotowie Podatkowe to inicjatywa Kliniki Prawa Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy skierowana do wszystkich osób zainteresowanych udzieleniem bezpłatnej pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2016 rok.
Jeśli jesteś osobą fizyczną, nie prowadzisz działalności gospodarczej i potrzebujesz pomocy przy wypełnaniu PIT-a - zapraszamy na dyżury w siedzibie KPSW przy ul. Toruńskiej 55-57, budynek A, pokój 105 A (I piętro) w następujących terminach:

Czytaj więcej...

Debata

21 stycznia br. (sobota) o godz. 10.00 rozpocznie się w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy w sali 212 C debata międzypokoleniowa "Pokolenia - porozumienie, czy konflikt?", w której udział wezmą dzieci przedszkolne, szkolne, seniorzy, zaproszeni goście.
Dyskusji tematycznej towarzyszyć będą m.in. występy muzyczne, projekcja filmu, konkurs plastyczny, wystawa demotywatorów "Pokolenia".
Inicjatywa ta wpisuje się w szereg działań Wydziału Nauk Społecznych i Filologicznych KPSW promujących integrację środowisk różnych grup wiekowych w atrakcyjnej, wzbudzającej zainteresowanie formie przekazu.

Konkurs na najlepszą pracę magisterską

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk wraz z Fundacją Europejski Fundusz Rozwoju Wsi ogłosił Konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu rozwoju obszarów wiejskich.
Do konkursu zgłaszać można prace, których obrona odbyła się w roku kalendarzowym 2015 i 2016. Na laureatów czekają nagrody pieniężne!
Termin nadsyłania prac: do 31.03.2017 r.
Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie IRWIR PAN.

Zachęcamy do udziału!

Konkurs na najlepszą pracę naukową o Bydgoszczy

Prezydent Miasta Bydgoszczy ogłosił kolejną edycję konkursu na najlepszą pracę naukową związaną z Bydgoszczą, którego przedmiotem jest wyłonienie prac inżynierskich, licencjackich, magisterskich lub doktorskich poruszających problematykę miasta. Mile widziane będą prace związane z aktualną problematyką Bydgoszczy,

Czytaj więcej...

Terapeuta Integracji Sensorycznej z Hiszpanii w CKPiU

W pierwszym tygodniu stycznia 2017 r., w wyniku odbytej wizyty merytorycznej przedstawicieli Centrum Kształcenia Podyplomowego i Ustawicznego KPSW w Centrum Terapii Okupacyjnej i Pediatrycznej w Hiszpanii została podpisana umowa o wzajemnej współpracy.
Dzięki przyjętemu porozumieniu w czerwcu 2017 r. zostaną przeprowadzone warsztaty specjalistyczne dla słuchaczy studiów podyplomowych KPSW, Integracji Sensorycznej i Wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Ponadto została uzgodniona możliwość odbycia w drugiej połowie lipca 2017 r. bezpłatnych tygodniowych praktyk w Ośrodku hiszpańskim.

Ruszył zimowy nabór na studia!

Przegapiłeś rekrutację? Nie jesteś zadowolony z obranego kierunku? A może właśnie teraz odkryłeś w sobie naukową pasję? Nic straconego! Sprawdź kierunki i zapisz się zimą: srs.kpsw.edu.pl/ Do końca stycznia 0 zł opłaty rekrutacyjnej!

Czytaj więcej...

Śp. Profesor Marian Pawlak

 W dniu  26 grudnia 2016r. zmarł profesor zwyczajny dr hab. Marian Pawlak, w latach 2011-2012 dziekan Wydziału Pedagogicznego Kujawsko – Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. 

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl