Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

"TAKI MAMY KLIMAT"

"TAKI MAMY KLIMAT". Tak zatytułowane jest spotkanie organizowane przez bydgoski Klub Tygodnika Powszechnego z dr hab. Ewą Bińczyk, profesorką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Spotkanie będzie nawiązaniem do wydanej w ubiegłym roku książki "Epoka Człowieka - retoryka i marazm antropocenu", która od czasu swojej publikacji jest wciąż żywo dyskutowana, jako najpełniejszy zbiór wniosków, odnośnie zmian klimatycznych, niemal całego naukowego świata.

Czytaj więcej...

Przedpremierowy pokaz filmu „Najświętsze Serce"

 Bydgoski Klub Frondy i Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa organizują przedpremierowy pokaz filmu „NAJŚWIĘTSZE SERCE" ,
w dniu 24 lutego 2020r. o godz. 19.00 w Kinie HELIOS- Bydgoszcz, bilety w cenie 13 zł, zapisy w parafii NSPJ lub pod telefonem: 602 480 763.

Czytaj więcej...

Bazy EBSCO

Zapraszamy do korzystania z baz EBSCO w ramach licencji krajowej dla Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy.

EBSCO Publishing oferuje dostęp online do pakietu podstawowego baz danych w języku angielskim.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o CSR!

Rozpoczęła się 7. edycja Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR, organizowanego w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. konkurs skierowany jest do uczniów szkół średnich i studentów z całej Polski, którzy do 4 marca w ramach pierwszego etapu wypełniają test online. Na zwycięzców konkursu czekają nagrody. 

Czytaj więcej...

BARR zaprasza na kolejną konferencję z cyklu

Myślisz o założeniu własnego start-upu lub szukasz inspiracji jak go rozwinąć? Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza 25 lutego w godz. 17.00-22.00 na kolejną konferencję z cyklu "Start-Up Bydgoszcz!". Tym razem spotkamy się w dobrze znanej sali Waniliowej Restauracji Sowa przy ul. Mostowej 4. Konferencja realizowana jest w ramach programu "Akcja Akceleracja!"

Czytaj więcej...

Studenci Erasmus+ w Exploseum

31 stycznia studenci KPSW z Programu Erasmus+ wybrali się do Exploseum, oddziału Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, prezentującego architekturę przemysłową III Rzeszy na obszarze DAG Fabrik Bromberg.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl