Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Studenckie Koło Naukowe

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy oraz Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy zapraszają mieszkańców miasta i regionu, do skorzystania z bezpłatnych porad prawnych udzielanych przez Studenckie Koło Naukowe "Klinika Prawa". Gościnne dyżury studentów prawa i administracji KPSW odbywać się będą w gmachu Sądu, co jest pierwszą taką inicjatywą w naszym kraju.

Czytaj więcej...

Rektor KPSW, prof. nadzw. dr Helena Czakowska na Jubileuszu 25-lecia istnienia Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

10 września 2019 roku w Toruniu na obchodach Jubileuszu 25-lecia istnienia Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Kujawsko-Pomorską Szkołę Wyższą w Bydgoszczy reprezentowała Rektor KPSW, prof. nadzw. dr Helena Czakowska. KPSW ceni sobie dotychczasową współpracę z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Toruniu. Jest ona szczególnie ważna dla Uczelni, w związku z badaniami naukowymi części naszej kadry, w obszarze rolnictwa, szczególnie w zakresie ekonomii.

Czytaj więcej...

Informatyczne targi pracy

VI edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę marzeń! Już 26 września 2019 po raz szósty będziemy gościć najlepszych pracodawców, którzy będą aktywnie poszukiwać  nowych pracowników z branży IT podczas IT Career Summit. Tym razem będziemy czekać na Ciebie na Stadionie Legii w Warszawie!

Czytaj więcej...

XXVI Kongres SERiA w Poznaniu

3-5 września 2019 roku odbył się XXVI Kongres Stowarzyszenia Ekonomistów Rolnictwa i Agrobiznesu. XXVI Kongres SERiA, organizowany przez Wydział Ekonomiczno-Społeczny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu jest wpisany w wydarzenia obchodów 100-lecia Akademickich Studiów Rolniczo-Leśnych oraz Uniwersytetu Poznańskiego.

Czytaj więcej...

Miejska inauguracja roku szkolnego

Prof. nadzw. dr Helena Czakowska, Rektor Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy wzięła udział w uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020. Na miejską inaugurację roku szkolnego zaprosili Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski oraz Dyrektor VII Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy Janusz Kitajgrodzki.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl