Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ

Myślisz o założeniu własnej firmy lub szukasz możliwości jej dofinansowania?

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego 17 kwietnia 2018 r. w godz. 13.15 - 15.45 zaprasza na kolejne "SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ - jak założyć i rozwinąć własną firmę".

Czytaj więcej...

FORUM-SEMINARIUM GEODETÓW WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO

Serdecznie zapraszamy na "Forum Geodezyjne" organizowane przez Wydział Techniczny Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy we współpracy ze Stowarzyszeniem Geodetów Polskich - oddział w Bydgoszczy oraz Kujawsko-Pomorskim Wojewódzkim Inspektoratem Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego. Forum odbędzie się dnia 14 kwietnia 2018 roku. 

Czytaj więcej...

82. Ogólnopolska Pielgrzymka Akademicka na Jasnej Górze

Duszpasterstwo Akademicke Martyria zaprasza do udziału w 82. Ogólnopolskiej Pielgrzymce Akademickiej na Jasną Górę. W tym roku hasłem przewodnim spotkania są słowa "KOCHAM, WIĘC JESTEM". Co one oznaczają - w odpowiedzi pomoga nam zaproszeni goście: abp Grzegorz Ryś, Brygida Grysiak, Andrzej Lewek i ks prof. Antoni Dębiński.

Czytaj więcej...

Spotkanie Koła Naukowego BUDOWLANIEC

Dnia 17 marca 2018 roku odbyło się kolejne spotkanie Koła Naukowego BUDOWLANIEC. Zakres tematyczny obejmował badania termowizyjne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami spotkania.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na kolejną debatę

 Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na szóstą debatę z cyklu "Polskie drogi do niepodległośći". Tematem  przewodnim będzie "Udział Wielkopolski i Pomorza Nadwiślańskiego w odbudowie państwa polskiego". 

Czytaj więcej...

Gra o karierę!

Zapraszymy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim projekcie pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP: "Gra o Karierę - Biura Karier dla Ciebie!"

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl