Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Spotkanie z Władzami Politechniki Narodowej w Atenach

Delegacja z Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy z JM Rektor prof. KPSW dr Heleną Czakowską i Prezydentem mgr. Romanem Czakowskim na czele została przyjęta przez władze Politechniki Narodowej w Atenach JM Rektora prof. Ioannisa Goliasa i Prorektora prof. Demetriosa Papantonisa.

Czytaj więcej...

Smart houses - greccy profesorowie z wykładami w KPSW

W kolejnym dniu wizyty w Grecji delegacja z KPSW podjęła szczegółowe rozmowy w zakresie współpracy z Wydziałem Informatyki Inżynieryjnej i Elektryczności. Odbyło się spotkanie z dziekanem i kadrą profesorską tego wydziału. Zwiedzano laboratoria i omówiono dalsze kroki współpracy.

Czytaj więcej...

KPSW na Święcie Śliwki i Pożegnaniu Lata

Już w najbliższy weekend podczas Święta Śliwki w Strzelcach Dolnych oraz w trakcie Pożegnania Lata na polanie Różopole w bydgoskim Myślęcinku przedstawiciele KPSW udzielą wszelkich informacji na temat działalności szkoły i jej oferty edukacyjnej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska promocyjnego!

Czytaj więcej...

Reprezentacja KPSW z wizytą w Grecji

W tym tygodniu JM Rektor prof. KPSW dr Helena Czakowska oraz przedstawiciele naszej uczelni zaproszeni przez władze ateńskiego uniwersytetu przebywają w Grecji w celu poznania zasad funkcjonowania greckiego systemu edukacji wyższej oraz wymiany doświadczeń w zakresie zarządzania kadrą naukową i  organizacji międzynarodowych kongresów naukowych i projektów badawczych.
 

Czytaj więcej...

Obchody 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej

Zapraszamy do udziału w uroczystości patriotycznej poświęconej 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz upamiętnieniu ofiar niemieckiej dywersji w Bydgoszczy, która rozpocznie się 1 września br. o godz. 16.00.

W programie obchodów:
godz. 16.00 - msza św. w Kościele pw. św. Jadwigii Królowej przy ul. Wojska Polskiego 7, po mszy uroczysty przemarsz;
godz. 17.00 - ceremonia na Cmentarzu Bohaterów Bydgoszczy przy ul. gen. Grzmota-Skotnickiego 2: hymn państwowy, przemówienia gości, składanie kwiatów.
 

KPSW na Festynie Parafialnym

W niedzielę, tj. 27 sierpnia br. o godz. 16.00 w Parafii św. Mateusza w Fordonie (ul. Skarżyńskiego 4) odbędzie się festyn rodzinny. 
W programie m. in.  występy artystyczne, gry i zabawy, loteria fantowa, porady na temat zdrowego trybu życia i wiele innych. 

W festynie udział wezmą przedstawiciele naszej Uczelni. Będzie to doskonała okazja do  zapoznania sie z naszą ofertą edukacyjną.  
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska promocyjnego!
 

Zapraszamy na XXI Pałuckie Targi Rolne

 Już w niedzielę, tj. 20 sierpnia br. przedstawiciele Sekcji Promocji wezmą udział w XXI Pałuckich Targach Rolnych, które odbędą się nad Jeziorem Dużym w Żninie.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska promocyjnego, gdzie reprezentacja KPSW chętnie przybliży ofertę edukacyjną i odpowie na wszystkie pytania zainteresowanych. 

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj. 

Kujawsko-Pomorskie obchody 37. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych

Serdecznie zapraszamy do udziału w Kujawsko-Pomorskich obchodach 37. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych.
Z tej okazji w Bydgoszczy w dniach 22.08 - 30.09. 2017 w Sali Regionu Bydgoskiego NSZZ "Solidarność" (ul. Wełniany Rynek 5, I piętro) przygotowano wystawę filatelistyczną Sylwestra Guzowskiego pt. Poczta podziemna "Solidarności" w latach 1980-1989.
Pełen program obchodów w województwie kujawsko-pomorskim do pobrania. 

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl