Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Instytut Prawa KPSW uzyskał kategorię naukową B

KPSW jedyną uczelnią niepubliczną w województwie kujawsko-pomorskim, której jednostka naukowa uzyskała kategorię naukową B!

Z przyjemnością informujemy, iż Instytut Prawa Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy uzyskał kategorię naukową B, jako jedyna jednostka naukowa w sektorze uczelni niepublicznych w województwie kujawsko-pomorskim.
 

Czytaj więcej...

Ruszyły zapisy na wyjazdy zagraniczne na rok akademicki 2017/2018

Zapraszamy do udziału w Programie Erasmus+ - jednego z największych programów edukacyjnych i kulturowych. Skorzystaj z wyśmienitej możliwości otrzymania doświadczenia życia w krajach Europy, zapoznania się z wieloma kulturami, polepszenia umiejętności językowych i otrzymania wiedzy we własnej dziedzinie i specjalizacji.

 

Czytaj więcej...

Nabór na kierunek Praca Socjalna nadal trwa!

Miło nam poinformować, że kierunek Praca Socjalna cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony kandydatów podczas rekrutacji na studia 2017/2018. 
W związku z tym przedłużamy zapisy na ostatnie miejsca na studia licencjanckie do 31 października! Dołącz do grona studentów KPSW i zapisz się już dziś!

Czytaj więcej...

Profesor Jacek Pyżalski w KPSW

10 października br. w Auditorium Maximum Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy odbyło się seminarium warsztatowe z zakresu dobrych praktyk pt. "Jak motywować niezmotywowanych w procesie edukacyjno-wychowawczym", które prowadził profesor Jacek Pyżalski, doktor habilitowany nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki i profesor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Organizatorem spotkania było Centrum Kształcenia Podyplomowego i Ustawicznego KPSW. 

Czytaj więcej...

ZAINAUGUROWALIŚMY ROK AKADEMICKI 2017/2018!

7 października w murach Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy zabrzmiał studencki hymn radości - Gaudeamus Igitur! Oficjalna część Inauguracji Roku Akademickiego 2017/2018 rozpoczęła się o godz. 12.00 w Auditorium Maximum w głównej siedzibie Uczelni przy ul. Toruńskiej 55-57 i była transmitowana na żywo.

Czytaj więcej...

Cykl spotkań z Panem profesorem Jackiem Pyżalskim

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy, Centrum Kształcenia Podyplomowego i Ustawicznego zaprasza na kontynuację cyklu spotkań z Panem Profesorem Jackiem Pyżalskim.

Tematem spotkania będzie problem dotyczący sposobów motywowania uczniów w procesie edukacyjno-wychowawczym z uwzględnieniem szczególnej roli wychowawcy klasy.

Spotkanie odbędzie się 10.10.2017r. w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy,
ul. Toruńska 55-57, Campus A, sala 301. Godzina rozpoczęcia spotkania planowana jest na 14.30, czas trwania – 4 godziny.
 

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl