Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

Egzaminy dyplomowe 2017

Rozpoczęliśmy egzaminy dyplomowe 2017!
Wszystkim już obronionym serdecznie gratulujemy, a tym studentom, którzy mają ten zwieńczający studia egzamin jeszcze przed sobą życzymy pomyślnego wyniku.
Jednocześnie zachęcamy do oglądania na bieżąco aktualizowanej pamiątkowej galerii z tegorocznych obron (tutaj).

Obchody Święta Uniwersytetu

 Władze Uczelni KPSW wspierając rozwój oraz integrację środowisk akademickich w regionie, uczestniczyli dzisiaj, tj. 21 czerwca br. w Święcie Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Promocja KPSW na Powitaniu Lata w Myślęcinku

 Już jutro, tj. w niedzielę 18 czerwca br. Sekcja Promocji KPSW uczestniczy w Powitaniu Lata /Otwieraczu 2017 w Myślęcinku. W programie wydarzenia liczne atrakcje dla całej rodziny (szczegóły tutaj). Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Specjalistyczne kursy prawnicze

Kujawsko – Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy organizuje trzy specjalistyczne kursy prawnicze:
- „Kurs przygotowawczy do konkursu na stanowisko asystenta sędziego i asystenta prokuratora”,
- „Kurs przygotowawczy do Konkursu na aplikację sądową i aplikację prokuratorską w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie”,
- „Kurs prawa sądowego dla aplikantów radcowskich, adwokackich i notarialnych”. 

Czytaj więcej...

X Jubileuszowy Kajakowy Spływ Papieski

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy, przy współpracy z Senatorem Rzeczpospolitej Polskiej Andrzejem Kobiakiem oraz Fundacją ,,Wiatrak” 10 czerwca zorganizowali X Jubileuszowy Kajakowy Spływ Papieski.

Czytaj więcej...

Za nami kolejny dzień VI MODN

 W programie na trzeci dzień VI  Międzynarodowych Otwartych Dni Nauki (MODN) znalazły się nie tylko wykłady i konferencje. Blisko  stu miłośników przyrody i rekreacji zdecydowało się na uczestnictwo w X Jubileuszowym Kajakowym Spływie Papieskim rzeką Brdą na trasie Mylof – Woziwoda. Uczestnicy mieli do pokonania około 30 kilometrów.

Czytaj więcej...

Drugi dzień VI MODN

Za nami drugi dzień VI Międzynarodowych Otwartych Dni Nauki.
Program rozpoczęliśmy od spotkania z najmłodszymi. Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy przygotowała atrakcje i zajęcia dla dzieci. O godzinie 10.00 rozpoczęły się zajęcia Uniwersytetu Dzieci Alfa. W ofercie wydarzenia  znalazły się między innymi: zajęcia sportowe, wykłady, zajęcia ruchowe, a także zajęcia plastyczne. A to wszystko po to, ażeby uczyć się przez zabawę!

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl