Studia magisterskie - budownictwo

Dla absolwentów 3,5-letnich studiów inżynierskich na kierunku budownictwo mamy 1,5 roczne magisterskie. Do biura rekrutacji i rejestracji on-line zapraszamy juz dziś!

Biuro Rekrutacji
pokój 3B (parter), budynek B
mail: rekrutacja@kpsw.edu.pl, tel. 500 149 149

Absolwent po zakończeniu studiów I stopnia, może ubiegać się o uzyskanie uprawnień budowlanych, w zakresie przewidzianym przepisami Izby Inżynierów Budownictwa.
Uprawnienia te pozwalają mu kierować realizacją obiektówbudowlanych o określonych w przepisach gabarytach.

Kształcenie na studiach II stopnia budownictwa trwa 3 semestry
• Absolwent po zakończeniu studiów II stopnia, może ubiegać się o uzyskanie uprawnień budowlanych, w zakresie przewidzianym przepisami Izby Inżynierów Budownictwa.
Uprawnienia te pozwalają mu kierować realizacją obiektów budowlanych bez ograniczeń.

Po ukończeniu kierunku BUDOWNICTWO zdobędziesz wiedzę, umiejętności i kompetencje w zakresie:

• budownictwa ogólnego, energooszczędnego oraz problematyki związanej z rewitalizacją obiektów budowlanych
  • projektowania konstrukcji w obszarze statyki i mechaniki budowli
  • stosowania na całym świecie z uwzględnieniem możliwości użytkowania wybranych materiałów budowlanych dla zróżnicowanych stref klimatycznych
  • podstaw wykonawstwa obiektów budowlanych, mieszkaniowych, przemysłowych, projektowania obiektów budowlanych
  • kierowania zespołami ludzkimi oraz produkcją, stosowania nowoczesnych technologii i technik komputerowych w wykonawstwie i projektowania obiektów budowlanych,
    a także wytwarzania materiałów budowlanych

Poniżej nowoczesne laboratorium na Wydziale Technicznym KPSW: