Systemy informatyczne zarządzania. Klasyfikacja i charakterystyka systemów

Autor: Włodzimierz Jabłoński, Witold Bartkiewicz
Miejscowość i rok: Bydgoszcz 2006
Liczba stron: 110, format B5
ISBN: 83-89914-08-5
CENA: 31,50 zł 12,42 zł ( w tym 5 % Vat)
Zamów książkę:

Spis treści Pobierz

"
Niniejsza książka zawiera jednolitą, zwięzłą i przejrzystą klasyfikację i charakterystykę systemów informatycznych zarządzania. W poszczególnych rozdziałach omówiono system informacyjny przedsiębiorstwa, proces podejmowania decyzji w zarządzaniu organizacją, systemy transakcyjne, informacyjne zarządzania, wspomagania decyzji, sztuczne sieci neuronowe, systemy z logiką rozmytą oraz zintegrowane systemy informatyczne. Układ publikacji został tak pomyślany aby mogła ona stanowić materiał źródłowy dla właściwego zrozumienia zagadnień przedmiotów, stanowiąc opracowanie wprowadzające w specyfikę obszaru zainteresowań dotyczących problematyki systemów informacyjnych zarządzania. Ujęcie materiału umożliwia korzystanie z książki specjalistom wszystkich dziedzin, pracujących nad rozwiązaniem konkretnych zagadnień zarządzania. Z książki mogą też z pożytkiem korzystać studenci wydziałów ekonomii i zarządzania oraz pracownicy naukowi zainteresowani powyższą problematyką."