Daj się zobaczyć po szkoleniu

Jak zaplanować skuteczną strategię marketingową? Jak młody przedsiębiorca powinien kreować swój wizerunek? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, przestaną być tajemnicą dla osób, które skorzystają z bezpłatnego szkolenia „Daj się zobaczyć". Warsztaty przeznaczone są dla studentów, doktorantów i pracowników naukowych.

„W dobie kryzysu ekonomicznego, marketing przestał być wąską kompetencją biznesową, a stał się jednym z najbardziej istotnych elementów strategii firmy, który może zadecydować o jej dobrym starcie oraz przetrwaniu. Taka sytuacja wymaga aktywnego i prawidłowego kreowania swojego wizerunku przez młodych przedsiębiorców z kujawsko-pomorskiego. Każdą z firm powinna charakteryzować indywidualna, odróżniająca od konkurentów tożsamość rozumiana znacznie szerzej niż tylko nazwa, logo czy tablica firmowa. To jak firma "wygląda", co mówi o samej sobie, czy i jakie akcje sponsoringowe podejmuje, jak reaguje na niespodziewane i kryzysowe sytuacje, czy udziela się w społeczności lokalnej, ma równie duże znacznie jak to, jaką nazwą czy hasłem reklamowym się posługuje. Problemem młodych przedsiębiorców po studiach jest właśnie ich mała świadomość w tym zakresie" - tak do udziału w warsztatach zachęcają jego organizatorzy AM Agencja Marketingu Adam Matusewicz.

Uczestnicy warsztatów będą mogli skorzystać z 96 godzin szkoleń, prowadzonych przez trenerów-praktyków, specjalistów w swojej dziedzinie, znanych dziennikarzy. Zajęcia odbywać się będą w studiu tv i radiowym, w formie warsztatów. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły na stronie www.24am.pl