Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2016 już za nami

17 listopada br. w HSW "Łuczniczka" odbyły się Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2016, których organizatorem było Bydgoskie Porozumienie Biur Karier uczelni wyższych w Bydgoszczy. Na płycie targów gościło w tym roku ponad 80 wystawców prezentujących swój potencjał na rynku pracy. Wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością.

Odwiedzający mieli okazję zapoznać się z profilem wielu firm, preferencjami dotyczącymi pracowników, ofertami i wymogami na określone stanowiska pracy. Pośród wystawców znajdowały się ogólnopolskie marki zainteresowane rozwojem w naszym województwie, poszukujące pracowników z regionu do swoich oddziałów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i już dziś zapraszamy na kolejną edycję OFFert!