Warsztaty dziennikarskie dla uczniów

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy organizuje warsztaty dziennikarskie dla gimnazjalistów i licealistów. Jeśli chcesz poznać różne gatunki dziennikarskie, nauczyć się pisać i nagrywać materiały radiowe i telewizyjne zapraszamy do Akademii Medialnej KPSW! Rozpoczynamy 4 stycznia 2010.

Zajęcia rozpoczynają się we wtorek 4 stycznia 2011 roku o godz. 17.15, a odbywać się będą co tydzień, w budynku KPSW przy ul. Piotrowskiego 12-14 w Bydgoszczy.

Zainteresowani udziałem proszeni są o kontakt z kierownikiem projektu - tel. 784493273 lub e-mail p.wisniewska@kpsw.edu.pl. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc! Koszt zajęć wynosi 10 zł miesięcznie (gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku osób, które zdecydują się na studia dziennikarskie w KPSW).