TARGI PRACY Offerty 2017

HALA ŁUCZNICZKA - 16.11.2017 Bydgoszcz

AKTUALNOŚCI
Najlepszym Wystawcą Offert 2017 została firma Alstal. Serdecznie gratulujemy!Kolejna edycja Targów Pracy Offerty już za nami.Serdecznie wszystkim dziękujemy !


Konkurs na Najlepszego Wystawcę Offert 2016


W Konkursie na Najlepszego Wystawcę Offert 2016 zwyciężyła firma BGT i została wyróżniona statuetką ufundowaną przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

II miejsce : Macrologic SA
III miejsce: iQor Global Services Poland sp. z o.o.

Zwycięzcom gratulujemy!

Konkurs miał na celu wyłonienie najciekawszego stoiska, z prezentowanych podczas tegorocznych targów.
Co ważne, na Wystawców głosowali odwiedzający OFFerty. Oceniali oni zarówno wizualny aspekt stoiska, jak i jakość pozyskanych informacji.


ATRAKCJEJuż nie musisz iść do fotografa - u nas fotograf czeka na Ciebie! W trakcie targów możesz zupełnie za darmo wykonać sobie profesjonalene zdjęcie do CV czy innych dokumentów aplikacyjnych.  Pamiętaj by ubrać się stosownie! Najlepiej, aby był to prosty, jednolity strój.


  W przypadku kobiet makijaż odgrywa dużą rolę. Zarówno do wykonania fotografii jak i na rozmowie kwalifikacyjnej mile widziany jest subtelny makijaż uwydatniający zalety, a kryjący mankamenty.
Z tego względu serdecznie zapraszamy do stoiska AVON (na balkonie nad płytą), gdzie profesjonalistki wykonają specjalnie dla Ciebie dopasowany makijaż biznesowy.Przy stoisku firmy Faberlic do dyspozycji odwiedzających czekać będzie specjalista ds. wizażu. Wizażysta opracuje i zrealizuje makijaż biorąc pod uwagę współgranie wszystkich elementów wizerunku danej osoby także stroju i dodatków.Specjalnie dla Panów około godziny 11:50 na scenie na płycie głównej doradcy wizerunku z firmy PAWO zaprezentują  przykładowe stylizacje na rozmowę kwalifikacyjną.  
 

specjalnie wydzielone miejsce ze stolikami do spokojnego wypicia kawy, wypełnienia dokumentów i odpoczynku zrealizowane dla odwiedzających przez naszego Sponsora firmę IKEA.

 ściana z ofertami pracy firm biorących udział w targach Offerty 2017


 Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszego stoiska, z prezentowanych podczas tegorocznych targów.  Co ważne, na Wystawców głosują odwiedzający Offerty. Oceniają oni zarówno wizualny aspekt stoiska, jak i jakość pozyskanych informacji.

Wśród osób głosujących rozlosowane będą nagrody!