Warsztaty Naukowe dla Doktorantów i Habilitantów

W Kujawsko - Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy dużą wagę przywiązuje się do młodej kadry naukowej, czego wyrazem są otwarte dla środowiska bydgoskiego Warsztaty Naukowe dla Doktorantów i Habilitantów, działające w KPSW od 2010 roku. W spotkaniach, pod naukowym przewodnictwem prof. dr. hab. Andrzeja Czyżewskiego, mogą uczestniczyć wszystkie osoby zainteresowane tematyką z zakresu nauk ekonomicznych.

Na warsztatach dyskutowane są tematy prac doktorskich i habilitacyjnych przygotowywanych przez zainteresowanych, a także plany, wykonalność, metodologia oraz zakresy badawcze prac.

Spotkania mają formę otwartą. Osoby zainteresowane tematyką z zakresu nauk ekonomicznych, które chciałyby uczestniczyć w warsztatach, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejsze zapisywanie się pod nr tel. 52 321-11-88.