Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Fotorelacja z wykładu dr. inż. Bolesława Krystowczyka

W sobotę 13 stycznia br., na spotkaniu Koła Naukowego GeoPalik, odbył się zapowiadany wcześniej wykład dr. inż. Bolesława Krystowczyka, przewodniczącego Stowarzyszenia Geodetów Polskich Oddział w Bydgoszczy, specjalistę w dziedzinie geodezji inżynieryjnej, założyciela firmy GEOSERVEX.

Dr Krystowczyk opracował i wdrożył pierwszą na świecie technologię osiowania pieców obrotowych w warunkach dynamicznych (w czasie eksploatacji). Metoda ta została opatentowana i użyta w 27 krajach m.in. w USA, Kanadzie i Rosji.
Na wykładzie Dr Krystofczyk oprócz zastosowań geodezji inżynieryjnej w utrzymaniu zakładów przemysłowych pokazał, jak ważne jest zaangażowanie w swój rozwój, aby zostać ekspertem w dziedzinie geodezji.

„Nietypowe zastosowania geodezji w utrzymaniu ruchu dużych zakładów przemysłowych”

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z wykładu.
Dziękujemy za udział w spotkaniu. Wykład spotkał się z dużym zainteresowaniem studentów, dlatego zaproszono dr. Krystofczyka na kolejne spotkanie.
Zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie http://kpsw.edu.pl/aktualnosci oraz fanpage na Facebooku  https://www.facebook.com/kpswbydgoszcz/fot. Jarosław Jarzembowski

 

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl