Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

Uroczyste obchody Dnia Flagi RP oraz 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Zapraszamy do włączenia sie w nadchodzące uroczystości państwowe. Poniżej przedstawiamy program obchodów w mieście Bydgoszcz. 

Dzień Flagi Reczypospolitej Polski
2 maja 2017 r./ Plac Wolności

godz. 12.00
- Rozpoczęcie uroczystości pod Pomnikiem Wolności
- Odegranie hymnu państwowego i podniesienie flagi na maszt
- Święto Flagi RP - historia i znaczenie
- Przekazanie flagi Kujawsko-Pomorskiemu Komendantowi Wojewódzkiemu Państwowej Straży Pożarnej
- Koncert Orkiestry Wojskowej w Bydgoszczy

Czytaj więcej...

Rekrutacja 2017/2018

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy  prowadzi nabór na studia pierwszego i drugiego stopnia na  wszystkie kierunki.


Zapraszamy do kontaktu z Biurem Rekrutacji:
pokój 7B (parter) w budynku B

ul. Toruńska 55-57, Bydgoszcz 85-023
tel. 52 322 0 322 lub tel. kom. 500 149 149
mail: rekrutacja@kpsw.edu.pl 

Sprawdź kierunki i zapisz się: srs.kpsw.edu.pl/ 

KPSW na prezentacji nowej monety okolicznościowej NBP

24 kwietnia br. Sekretarz Generalny KPSW reprezentował Uczelnię w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu na spotkaniu inaugurującym wprowadzenie przez Narodowy Bank Polski monety okolicznościowej z serii Wielcy polscy ekonomiści poświęconej Mikołajowi Kopernikowi. 

Czytaj więcej...

Prelekcja Kliniki Prawa w gimnazjum w Strzelnie

Członkinie Kliniki Prawa KPSW - p. Justyna Chojnacka i p. Agata Rolińska odwiedziły gimnazjum dwujęzyczne im. Jana Dałkowskiego w Strzelnie, gdzie przeprowadziły prelekcję pt. "Systemy polityczne Państwa Polskiego". Zajęcia poruszyły zagadnienia z zakresu wiedzy sądowniczej oraz problemów pojawiających się w polskim systemie prawnym.
 

Czytaj więcej...

KPSW zaprasza na Chełmińskie Targi Pracy i Edukacji

 Jutro, tj. 20 kwietnia br. przedstawiciele KPSW wyruszą promować Uczelnię do Chełmna, gdzie uczestniczyć będą w Targach Pracy i Edukacji.
Tym razem uczestnicy targów będą mieli okazję nie tylko odwiedzić nasze stoisko, ale i wziąć udział w specjalnie przygotowanych warsztatach.
Prof. KPSW, dr hab. Sławomir Tecław przeprowadzi dla maturzystów Kotwicę kariery- test orientacji zawodowej. Przybliży on młodzieży stającej przed wyborem dalszej drogi kształcenia ich kompetencje i motywacje do pracy, a jego wynik pomoże w doborze właściwego kierunku studiów. Zapraszamy!

Konferencja naukowa -

Uprzejmie informujemy, że Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii KPSW jest współorganizatorem konferencji naukowej pt. Odpowiedzialność za wypadki drogowe. Aspekty karnoprawne i procesowe, która odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2017r.  w Bibliotece Miejskiej - Saloniku Literackim w Inowrocławiu, przy ul. Kilińskiego 16. Początek konferencji zaplanowany został na godz. 10.00. Wśród prelegentów znajdują się przede wszytskim praktycy - adwokaci, prokuratorzy, sędziowe sądów powszechnych i Sądu Najwyższego. Wkrótce przedstawiony zostanie szczegółowy program konferencji, lecz już teraz wszystkich zainteresowanych problematyką będącą przedmiotem konferencji serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Zapraszamy na X Kajakowy Spływ Papieski!

Już 10 czerwca 2017 r. (sobota) odbędzie się X edycja Kajakowego Spływu Papieskiego, którego organizatorem jest Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy i Fundacja 'Wiatrak". Szczegółowe informacje wkrótce na www.splywpapieski.kpsw.eu
Zapraszamy!

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl