Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Międzynarodowa oferta edukacyjna

KPSW jest Uczelnią, która organizuje szeroko zakrojone międzynarodowe inicjatywy naukowe i kulturalne, stale wzbogacając ofertę studiów dla studentów z zagranicy.

Czytaj więcej...

BRAVO-CRP W CAŁYM KRAJU

W związku z organizacją wyborów prezydenckich, Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 796) podpisał Zarządzenie nr 89 z dnia 25 czerwca 2020 r. w sprawie wprowadzenia drugiego stopnia alarmowego CRP (stopień BRAVO CRP) na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, od dnia 26 czerwca 2020 r. od godz. 00.01, do dnia 29 czerwca 2020 r., do godz. 23.59.

Czytaj więcej...

Rekrutacja na studia I i II stopnia na KPSW

Rekrutacja na studia I i II stopnia ruszyła. Wybierz kierunek dla siebie i zostań studentem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Nie płać wpisowego i opłaty rekrutacyjnej, a dodatkowo otrzymasz bon edukacyjny na studia podyplomowe. Absolwenci KPSW otrzymają zniżkę w czesnym! Zdecyduj się już teraz i zyskaj do 885zł

Czytaj więcej...

Ciekawostki z pedagogiki cz.2

PEDAGOGIKA to wszechstronna nauka o wychowaniu, której istotę stanowi całożyciowy rozwój człowieka oraz wszelkie wpływy jednych ludzi na drugich. Relacje między ludźmi wypełnione są uczuciami. Dr Magdalena Prentka z Wydziału Nauk Prawnych, Społecznych i Humanistycznych uchyla rąbka tejemnicy nt. Psychologii miłości.

Czytaj więcej...

Klub i Przedszkole Bursztynek REKRUTACJA

 PLACÓWKI pod patronatem KPSW 

UWAGA ! UWAGA !

REKRUTACJA NA ROK 2020 / 2021

Szanowni Rodzice

Informujemy, że Przedszkole i Klub Dziecięcy „Bursztynek” mieszczący się przy ul. Bełzy 2 w Bydgoszczy (obok Ronda Toruńskiego) prowadzi rekrutację dzieci na nowy rok szkolny.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl