Studia ekonomiczne na KPSW

Studia ekonomiczne dają szeroką wiedzę o otaczającym nas świecie i pozwalają zrozumieć większość procesów w zachodzącej gospodarce, a także w życiu społecznym.

Absolwenci tego kierunku zdobywają wiedzę na temat funkcjonowania i rozwoju gospodarki jako całości oraz pojedynczych podmiotów gospodarczych. Dowiadują się wszystkiego o procesach ekonomicznych zachodzących w różnych gałęziach gospodarki. Program studiów pozwala studentom na poznawanie zjawisk charakterystycznych dla gospodarki rynkowej w kraju i za granicą. Wszechstronna i dogłębna wiedza, jaką zdobywają podczas studiów gwarantuje, że są oni przygotowani do podjęcia pracy we wszystkich gałęziach gospodarki.

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy zaprasza studia I i II stopnia na kierunku Ekonomia, oferując kilkanaście zakresów dostosowanych do potrzeb rynku pracy.

Rekrutacja trwa, do 18 września promocja wpisowe 0 zł → szczegóły

Informacje o kierunku tutaj