Rekrutacja na studia I i II stopnia na KPSW

Rekrutacja na studia I i II stopnia ruszyła. Wybierz kierunek dla siebie i zostań studentem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Nie płać wpisowego i opłaty rekrutacyjnej, a dodatkowo otrzymasz bon edukacyjny na studia podyplomowe. Absolwenci KPSW otrzymają zniżkę w czesnym! Zdecyduj się już teraz i zyskaj do 885zł

Wszyscy kandydaci, którzy zdecydują się na podjęcie nauki na KPSW do 28 lutego 2021 r. mogą skorzystać z przygotowanej przez nas oferty promocyjnej:

• brak wpisowego
• brak opłaty rekrutacyjnej
• bon edukacyjny na studia podyplomowe o wartości 400 zł w prezencie!

Absolwenci naszej Uczelni mogą liczyć na dodatkową zniżkę w czesnym w wysokości 400 zł.

Dlaczego KPSW? Kształcimy kompleksowo!

Chcesz zdobyć tytuł magistra, a dodatkowo zdobyć nowe kompetencje na studiach podyplomowych? U nas można zdobyć kilka dyplomów oraz certyfikatów jednocześnie.
Zapisz się na studia magisterskie i wybierz dodatkowo kierunek na studiach podyplomowych, a otrzymasz zniżkę w czesnym.
Jeżeli zdecydujesz się na naukę na dwóch kierunkach na studiach podyplomowych również zaproponujemy Tobie korzystne warunki finansowe.

Jedno czesne - dwa kierunki?

Wyjątkowa oferta na studia na kierunki EKONOMIA + FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ oraz PEDAGOGIKA + PRACA SOCJALNA

Szczegółowe informacje                                                                                                  Szczegółowe informacje

Zapisz się on-line!
- zasady rekrutacji
- rekrutacja on-line

Zapraszamy do kontaktu:
Biuro Rekrutacji
pokój 3B (parter), budynek B
Informacje dodatkowe uzyskasz pod numerem telefonu 500 149 149 lub 52 322 0 322
e-mail: rekrutacja@kpsw.edu.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
Kandydacie Przyjdź Sprawdź Wybierz KPSW - oferta

O przyjąciu na studia decyzuje kolejność zgłoszeń.