Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

Własna firma

"Z jednym wnioskiem do jednego okienka"

Dla studenta

"Wybierz ścieżkę swojej kariery"

Dla pracodawcy

"Skorzystaj z bazy danych naszej uczelni"

DLA PRACODAWCÓW

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy kształci cenionych specjalistów z różnych dziedzin, począwszy od nauk społecznych, humanistycznych, ekonomicznych, po nauki techniczne i prawne. Naszych Studentów uczymy nie tylko gruntownej wiedzy teoretycznej, ale również umiejętności praktycznych. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pozyskaniem wartościowych pracowników, stażystów i praktyków zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej oferty naszego Biura Karier.

Strefa pracodawcy daje Państwu możliwość:

Jeżeli poszukują Państwo pracowników o określonych kwalifikacjach, zachęcamy do skorzystania z bazy danych Biura Karier naszej uczelni! Pamiętaj, że wszystkie oferty komunikowane za pośrednictwem Biura Karier trafiają do zainteresowanych studentów lub absolwentów:

Weź pod uwagę możliwość przyjęcia naszego studenta na bezpłatną praktykę zawodową w Twojej firmie, by skorzystać z wiedzy i zapału młodego praktykanta i wyposażyć go w niezbędne na określonym stanowisku umiejętności (istnieje możliwość podpisania porozumienia między uczelnią a firmą o wzajemnie korzystnej współpracy).

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z Biurem Karier KPSW zapraszamy do kontaktu i wypełnienia formularza.

OFERTY PRACY

Przedszkole Niepubliczne "Przedszkolna Chatka" zatrudni na stanowisko asystent nauczyciela w przedszkolu.

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Oferujemy:

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ANIMATOR DO PRACY W SALI ZABAW

Jeśli praca z dziećmi to Twoja pasja, jesteś osobą kreatywną, uśmiechniętą i pełną energii to szukamy właśnie Ciebie!

Kogel Mogel” to nowe miejsce na mapie Bydgoszczy, w którym rodzic wypije pyszną kawę, a dziecko spędzi radosny czas w sali zabaw. Nasza kawiarnia już wkrótce zostanie otwarta na Wyżynach. Dołącz do Naszego Zespołu i stwórz z Nami jedną z najprzyjemniejszych kawiarni rodzinnych w mieście.

Zakres obowiązków:

Od kandydatów oczekujemy:

Oferujemy:

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Staż w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym

Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny im. Tadeusza Browicza w Bydgoszczy przyjmie na staż trzy osoby w rejestracji medycznej przychodni szpitalnej. Staż jest bezpłatny, okres jego trwania w zależności od wymagań szkoły (prosimy o przyniesienie przez studenta skierowania na staż i umowy).

Kontakt: Sekcja ds. Osobowych i Płac, tel.: 52 32-55-667

BAYER - INTERNSHIP IN ACCOUNTING DEPARTMENT (GDAŃSK)
(with German)

Main responsibilities:

Core competences and skills:

We offer:

BAYER - JUNIOR ACCOUNT WITH GERMAN (GDAŃSK)

Main responsibilities:

Core competences and skills:

We offer: