Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

Własna firma

"Z jednym wnioskiem do jednego okienka"

Dla studenta

"Wybierz ścieżkę swojej kariery"

Dla pracodawcy

"Skorzystaj z bazy danych naszej uczelni"

DLA PRACODAWCÓW

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy kształci cenionych specjalistów z różnych dziedzin, począwszy od nauk społecznych, humanistycznych, ekonomicznych, po nauki techniczne i prawne. Naszych Studentów uczymy nie tylko gruntownej wiedzy teoretycznej, ale również umiejętności praktycznych. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pozyskaniem wartościowych pracowników, stażystów i praktyków zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej oferty naszego Biura Karier.

Strefa pracodawcy daje Państwu możliwość:

Jeżeli poszukują Państwo pracowników o określonych kwalifikacjach, zachęcamy do skorzystania z bazy danych Biura Karier naszej uczelni! Pamiętaj, że wszystkie oferty komunikowane za pośrednictwem Biura Karier trafiają do zainteresowanych studentów lub absolwentów:

Weź pod uwagę możliwość przyjęcia naszego studenta na bezpłatną praktykę zawodową w Twojej firmie, by skorzystać z wiedzy i zapału młodego praktykanta i wyposażyć go w niezbędne na określonym stanowisku umiejętności (istnieje możliwość podpisania porozumienia między uczelnią a firmą o wzajemnie korzystnej współpracy).

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z Biurem Karier KPSW zapraszamy do kontaktu - tel.: 510 993 083, e-mail:biurokarier@kpsw.edu.pl