EN RU UA

Dlaczego KPSW ?

Jeżeli chcesz Kształcić się na Prestiżowej uczelni, która pomoże Ci odnieść Sukces oraz przekaże odpowiednią Wiedzę – to tylko KPSW – największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy!

KPSW przygotowała dla Ciebie wyjątkową ofertę dającą nowe możliwości. Studia u nas to oferta dla tych, którzy nie tylko chcą zdobyć wiedzę ale i umiejętności. Z nami możesz:

 1. Studiować na wymarzonym kierunku:
  • 12 kierunków
  • PRAWO – KPSW jedyną uczelnią niepubliczną w Bydgoszczy, która kształci na tym kierunku!
  • NOWOŚĆ Studia I i II stopnia na kierunku PIELĘGNIARSTWO
    
 2. Rozwijać zainteresowania na wybranej specjalności ponad
  • 60 specjalności do wyboru!
    
 3. Poszerzać umiejętności na dowolnym module
  • ponad 80 modułów kształcenia!

Nauka w międzynarodowym środowisku

KPSW jest Uczelnią, która organizuje szeroko zakrojone międzynarodowe inicjatywy naukowe, kulturalne i sportowe. Dzięki podpisanym umowom z zagranicznymi ośrodkami możesz studiować zarówno w krajach Unii Europejskiej jak i poza jej granicami. Abyś mógł rozwijać się w międzynarodowym towarzystwie KPSW nawiązała współpracę między innymi z Turcją, Wielką Brytanią, Portugalią, Grecją, Włochami, Francją, Ukrainą, Kirgistanem, Chińską Republiką Ludową...

Komfortowa baza dydaktyczna

Dużym atutem KPSW jest nowoczesna, własna baza o powierzchni prawie 20 tysięcy metrów kwadratowych. Uczelnia posiada trzy własne obiekty usytuowane w samym centrum miasta: na ul. Toruńskiej 55-57, ul. Piotrowskiego 12-14 i ul. W.Bełzy 2. Każdy z budynków przystosowany jest do potrzeb niepełnosprawnych. Studiując u nas do swojej dyspozycji będziesz miał m.in. przestronne i komfortowe sale wykładowe, ćwiczeniowe, laboratoria, nowoczesne sale komputerowe, sale sportową, bufety, punkty ksero, Radio Akademickie MEGAFON, Telewizję TVKPSW.

baza dydaktyczna kpsw

Zobacz Naszą Bazę Dydaktyczną na youtube

Bezpłatne studia dla najlepszych

W ramach systemu motywacyjnego możesz skorzystać z szeregu zniżek i ulg w opłacie czesnego. Z kolei jeżeli osiągasz dobre wyniki w nauce oraz będziesz aktywnie działał w organizacjach studenckich, kołach naukowych, uczelnianym radiu i telewizji będziesz mógł studiować na KPSW bezpłatnie.

Nowoczesne projekty

KPSW jest organizatorem i twórcą innowacyjnych projektów zarówno uczelnianych, ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Wszystko po to, aby jak najlepiej przygotować swoich absolwentów do zadań, jakie czekają na nich na rynku pracy i do osiągnięcia przez nich spektakularnych sukcesów.

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl